You are here:

Kayseri 4. Aşama Raylı Taşıma Sistemi İnşaatı Yapım İşimiz Anafartalar-Yht Tramvay Hattı İnşaatı ve Elektromekanik Sistemleri ile Araç Temin, Montaj ve İşletmeye Alma İşi

Mevcut bulunan Tramvay Hattının şehir içerisindeki uzantısı şeklinde değerlendirilen bu proje ulaşım kolaylığı ve şehir içi genişliğinden de faydalanılarak tercih edilmiş raylı bir sistemdir.

Toplamda 15 km olarak yapımı gerçekleştirilmesi planlanan bu sistem 2022 yıllarında test devreye alınarak 2023 yılında faal olarak halkın kullanımına açılması planlanmaktadır.

Kolin-Uzka ortaklığıyla alınan Tramvay işimiz Armin bünyesinde YHT Projelerine nazaran daha kolay montaj sistemine bağlı olsa da Tramvay yapımı olarak aldığımız işlerin başında gelmektedir.

YHT ve Konvansiyonel hatlar gibi yüksek voltaja ihtiyaç duyulmayan bu sebeple de topraklama sistemlerinin yapımını üstlendiğimiz diğer projeler gibi geri dönüş iletkeninin kullanılmayacağı bir yapıdır.

Mevcut ekipman ve ekip kapasitemize bağlı olarak kaliteli bir montajın ardından Tramvay Projesine de bu şekilde imza atmayı sorunsuz bir şekilde hedefliyoruz.