You are here:

OSMANGAZİ EDAŞ Tamamlanan İşler

  • Osmangazi EDAŞ İşletme Alanında Yer Alan Eskişehir, Bilecik, Kütahya ve Uşak İllerinin Merkez ve İlçelerinin Her Türlü YG/AG Elektrik Altyapı Tesisleri ve Aydınlatma Şebeke Tesis işleri Yapılmaktadır.

            YATIRIM KAPSAMINDA TAMAMLANAN PROJELER (2019)

  • Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. Yol Aydınlatma Projeleri
  • Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. Trafo Merkezi Projeleri
  • Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. Enerji Nakil Hattı Projeleri
  • Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. Dağırım Şebekeleri Projeleri

Bilecik İl İşletme Müdürlüğü 1. 2. 3. 4. Ve 5. Grup Elektrik Tesis Yapım İşleri

Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Tarafından ihale edilen  Bilecik İl İşletme Müdürlüğü 1. 2. 3. 4. ve 5. Grup Elektrik Tesis Yapım İşleri kapsamında AG-YG(OG) Yeraltı kablolu şehir şebekesi, AG-YG(OG) Havai Hatlı Şehir şebekesi, AG-YG(OG) Havai Hatlı Köy Şebekesi, Enerji Nakil Hatları, Aydınlatma Şebekesi, Trafo Merkezleri Dönüşümü, Beton ve Sac Köşk yapım işleri tarafımızca tamamlanmıştır.

Bilecik İli 1. ve 2. Grup Küçük Ek Tesis (KET) Yapım İşleri

Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Tarafından ihale edilen  2019 yılı Bilecik İli 1. Ve 2. Grup Küçük Ek Tesis(KET) Yapım İşleri kapsamında AG-YG(OG) Yeraltı kablolu şehir şebekesi, AG-YG(OG) Havai Hatlı Şehir şebekesi, AG-YG(OG) Havai Hatlı Köy Şebekesi, Enerji Nakil Hatları, Aydınlatma Şebekesi, Trafo Merkezleri Dönüşümü, Beton ve Sac Köşk yapım işleri tarafımızca 2020 yılında tamamlanmıştır.

Kütahya İl İşletme Müdürlüğü 1. Ve 8. Grup Elektrik Tesis Yapım İşleri

Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Tarafından ihale edilen  Kütahya İl İşletme Müdürlüğü 1. Ve 8. Grup Elektrik Tesis Yapım İşleri kapsamında AG-YG(OG) Yeraltı kablolu şehir şebekesi, AG-YG(OG) Havai Hatlı Şehir şebekesi, AG-YG(OG) Havai Hatlı Köy Şebekesi, Enerji Nakil Hatları, Aydınlatma Şebekesi, Trafo Merkezleri Dönüşümü, Beton ve Sac Köşk yapım işleri tarafımızca 2020 yılında tamamlanmıştır.