You are here:

TELEKOMÜNİKASYON PROJE İŞLERİ

  • Bakır Erişim Şebeke Dağıtım Projeleri ve Tatbikatları
  • Fiber Erişim Şebeke Dağıtım Projeleri ve Tatbikatları
  • Bina İçi Tesisat Projeleri ve Tatbikatları
  • İntranet Projeleri ve Tatbikatları
  • Otoyol, Karayolu ve Demiryolu Yapımları Telekom Deplase işleri

TELEKOMÜNİKASYON  MONTAJ PRENSİPLERİ

Bakır Kablo Şebeke Dağıtımları

Toplu konut, resmi kurumlar, yeni imar alanları ve site haberleşme sistemleri projeleri hazırlanarak, ilgili kurum ve kuruluşlardan onay alınıp, proje tatbikatları yapılarak test ve devreye alınır.

 

Fiber Erişim Şebeke Dağıtımları

Erişimin, fiber kablo ile yapılması ile ilgili, sistemden aboneye kadar her türlü fiber projeleri hazırlanarak ilgili kurum ve kuruluşlardan onay alınıp, proje tatbikatları yapılarak test ve devreye alınır.

 

Bina İçi Tesisat

Kurum kuruluş ve diğer binaların ihtiyacı olan ve bina girişinden aboneye kadar bakır cat kablolama ve fiber projeleri hazırlanarak, ilgili kurum ve kuruluşlardan onay alınıp, proje tatbikatları yapılarak test ve devreye alınır.

 

İntranet Sistemi

Toplu konut, resmi kurumlar, site data ve internet sistemleri projeleri, ilgili kurum ve kuruluşlardan onay alınıp, proje tatbikatları yapılarak test ve devreye alınır.

 

Deplase İşleri

Oto yollar, Karayolu ve Demiryolları inşaatları yapım çalışmalarına engel teşkil eden Telekomünikasyon hatlarının (Yeraltı-Kablo) deplase edilmesi ile ilgili her türlü projeler hazırlanarak ilgili kurum onayları alınır.