You are here:

Modern çağımızın günden güne ilerleyen ve gelişen sınırsız teknolojik çağa ayak uyduran dinamik ve gelişim,değişime açık olan Armin Elektrik A.Ş. ulaştırma sektöründe 2012 yılında kurulmuş olan katener birimiyle başlamış, bugüne kadar da hem yurt içinde hem de yurt dışında demiryolu ile ulaşım ağına dahil olmuştur.

Başarılı montaj ve proje ekibiyle, güçlü ekipmanlarıyla öncelikle Türkiye de bir çok projeye imza atan; hem yerli hem de milli prestijli projeleriyle gözde olan Armin Elektrik A.Ş. günümüzde demiryolu sektöründe lider bir firma olmayı başarmıştır.

Katener Montajı

İletkenler montaj sistemler olarak, raylı sistemlere özel tasarlanmış olan katener montajı için uzman mühendislerle birlikte çalışılmaktadır. Armin Elektrik özel proje uygulamalarıyla, pandüjal montajı ile konsol ve hoban monte işlemlerinin yerine getirilmesini sağlayacaktır. Enerji kaynaklarının kontrollü bir şekilde çalışması aynı zamanda risk oranının düşürülmesi için gerilim hatlarına ve yükseklik hatlarına göre montaj işlemleri yerine getirilecektir.

Hertz Direk ve Trafo Montajı

Küçük yerleşim yerleri için kullanılmakta olan yüksek ve alçak gerilim hatları üzerinden elektromanyetik indüksiyon prensiplerine bağlı güç kaynağı projelendirmeler yapılmaktadır. Hertz direk ve trafo montajı elektrik enerjisinin üretiminin dağıtılması, gerilim ve yükseklik olasılıklarına karşı frekans değiştirme özelliklerinin bulunması odaklı çalışmaktadır.

Geri Dönüş İletkeni ve Fider İletkeni Çekimi

Topraklama yönetimine uygun geri dönüş iletkeni ve fiber iletkeni çekimi sistemlerinin kurulumu Armin Elektrik tarafından dizayn edilmektedir. Mühendisler ve tekniklerle birlikte proje odaklı çalışmalarla altyapı çalışmalarının oluşturulması, düzenlenmesi ve projenin hayata geçirilmesi için gerilim hatları ve hat yüksekliklerine göre kaynak odaklı çalışmalarla düzenlemeler yapılmaktadır.

Direk Dikimi; Sabit Parça ve Portal Montajları

Elektrik direklerinin gerilim hattı, enerji yüklemeleri ve çeşitlerine göre profesyonel kurulum hizmeti verilmektedir. Direk dikimi, sabit parça ve portal montajları üzerinden, gerilim kademelerine göre mühendislerle birlikte düzenlemeler yapılmaktadır. Armin Elektrik, saha keşfi yaparak gerekli uzantıların ve sistem gerekliliklerinin yerine getirilmesi için proje odaklı çalışmaktadır.

Direk Temel İnşaat İşleri

Elektrifikasyon ve katener sistemleri üzerinden direk temel inşaat işleri kurulumunun yapılmasını sağlamakta olan Armin Elektrik, özel proje yürütme odaklı çalışmalarla sistemin kusursuz işlemesini sağlayacaktır. Uzman mühendisler ve teknik ekiple, lisanslı ürünlerin kullanılması aynı zamanda sertifikalı ekiplerle birlikte direk temellerinin atılmasına yönelik düzenlemeler yapılmaktadır.

154kV/27,5kV Katener Trafo Merkezleri

İki fazlı sistemler olarak, hat katener sisteminin standart üzerinden 50 ile 60 km aralıklarda olan trafo merkezlerine kurulumu yapılmakta olan 154kV/27,5kV katener trafo merkezleri, lisanslı ekipmanlar ve sertifikalı tekniklerle birlikte mühendislerin projelerine odaklanarak kurulmaktadır. Armin mühendislik, akım ve gerilim kontrollü sistemlerin kısa zamanda kurulumunun yapılmasını sağlayacaktır.

Posta Binaları

Bina içi enerji kaynaklarının oluşturulması ve haberleşme sistemlerinin düzenlenmesi için Armin elektronik, kablolu ve dijital sistem özelliklerinin kurulmasını sağlamaktadır. Posta binaları, katener ve elektrifikasyon düzenlemelerinin uzman mühendisler, elektrik teknikleri aynı zamanda test uzmanları tarafından yapılması sağlanacak kısa zamanda montaj işlemlerinin yerine getirilmesi sağlanmaktadır.