You are here:

Armin Elektrik İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş.

Hakkımızda

Armin Elektrik İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş. 2000 yılında Ankara’da kurulmuştur. Yurt içi ve yurt dışı her türlü elektrik altyapısı, inşaat ve endüstriyel tesislerin elektrik tesisat ve donanımları ile bunlara bağlı iş kollarının gerektirdiği taahhüt işlerini üstlenerek, bunların malzeme teminini sağlamak amacıyla faaliyete başlamıştır.

Firmamız kurulduğu günden bugüne iş yaptığı gerek şahıs gerekse tüzel kişilere, sağladığı kalite ve güven esasına dayanan çalışma prensibiyle, sürekli gelişimini sürdürmekte ve büyümektedir.

Armin Elektrik elektromekanik ve üstyapı elektrik işleri, enerji iletimi-üretimi, katener, otoyol aydınlatma, enerji dağıtımı, sinyal ve telekomünikasyon alanlarında yüklendiği yatırımlar için projenin hazırlanmasından, işletmeye alınmasına kadar ve daha sonra bakımlarının yapılması da dahil anahtar teslimi birçok projeye başarıyla imza atmaktadır. Bu bağlamda, işletmelerin elektrik ve otomasyon projelerinin oluşturulması, malzeme ve ekipman temini, üretim montaj, devreye alma ve bakımlarının yapılmasında her zaman değişim ve gelişim odaklı hareket eden Armin Elektirik, mühendis ve diğer teknik kadrosuyla önemli projeleri gerçekleştirmektedir.

Armin Elektrik “Doğadan Aldığımız Güçle Her Yerdeyiz” sloganıyla yola çıkarak, elektrik mühendisliği hizmetlerinin inovatif ve lider kuruluşu olmayı vizyon edinmektedir. Ticari yaşamındaki deneyim ve itibarını artırarak, bunları daha geniş kitleler ile paylaşma yolunda çalışmalarını yürütmektedir.

Hedeflerini gün geçtikçe büyüten şirketimiz, çatısı altında alanında öncü olma yolunda ilerleyen inovatif iştirakleri ile, yurt içi ve yurt dışı piyasalardaki rekabet gücünü yaptığı işlerdeki kalite politikasından ve siz müşterilerimizin memnuniyetinden alarak, geçtiğimiz 20 yıl içerisindeki başarılarını önümüzdeki yıllarda da artırarak devam ettirecektir.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda, yetkin kadromuz ve iş tecrübemiz ile firmamızın etkinliğini ve verimliliğini artırarak, benimsediğimiz çözüm odaklı, yenilikçi ve sürdürülebilir ilke ile, yurtiçi ve yurtdışı pazarında, sektörün öncülüğünü yapan, güvenilir, çevreye ve insana duyarlı, saygın bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası arenada farklılıklar yaratarak, ilklere imza atan “kalıcı” bir marka olmak.

Neler Yapıyoruz?

Artan talebi karşılayabilmek için faaliyet alanlarını sürekli genişleten firmamız başta elektrik olmak üzere elektronik ve haberleşme çalışmaları kapsamına giren birçok alanda kendini göstermektedir. Kamu ve özel sektördeki büyüme potansiyelini göz önünde bulunduran Armin Elektrik, yatırım fırsatlarını yakalayarak hedef pazarlarına mühendislik, tedarik ve müteahhitlik hizmetleri verecek şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Üst Yapı İşleri

Alt Yapı İşleri

Haberleşme ve Sinyalizasyon

Katener ve Elektrifikasyon

Armin Elektrik, uluslararası standartlarda hazırladığı ve verdiği danışmanlık hizmetlerinde sürdürülebilirlik ve verimlilik konularını en önde tutar. Her geçen gün kadrosunu kalifiye teknik elemanlar, yazılım ve donanımlarla güçlendiren şirketimiz; elektrik İletim ve dağıtım şebekelerinde işletme ve tesis yapan tüm sektörlerle ilgili yönetmelikler, mevzuatlar ve teknik standartlara uygun projeler hazırlayarak, proje tasarım ve uygulama konularında lider olmayı amaçlamaktadır.