You are here:

Harmonik Filtrasyon Sistemleri

Armin Elektrik olarak reaktif güç dengelemesi ve harmonik sorunlar için ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Hem aktif hem de pasif filtreleme çözümleri üretiyoruz.

Kompanzasyon Tesisatı

Kompanzasyon çözümlerimizde en iyi ürünleri kullanmakta ve ihtiyaç durumuna göre projelendirme yapılmaktadır. Panolarımızda kondansatörler , iletkenler , şalterler , sigortalar , şönt ve reaktif güç röleleri , akım trafoları ve mesnet izolatörleri gibi elemanlar kullanılmaktadır.

Alçak Gerilim Dağıtım Tesisatı

Alçak gerilim tesisatları da sunan firmamız panolardan prizlere kadar her tür ihtiyacı karşılayacak şekilde çözümleri sunmaktadır.

Alçak Gerilim Kablo Kanal Sistemleri

Fiziki ortamın durumuna ve taşınacak kabloların türü ve yoğunluğu dikkate alınarak projelendirdiğimiz kablo kanal sistemleri ile sorunsuz bir çözüme kavuşabilirsiniz.

Dahili ve Harici Aydınlatma Tesisatı

İç ve dış aydınlatma tesisatları kapsamında da çözümler sunmaktayız. En iyi aydınlanmayı sağlayacak armatürleri tecrübemiz ile en kaliteli ve en uygun maliyetler belirliyoruz.

Topraklama Tesisatı

Hayati bir öneme sahip olan topraklama tesisatı çözümlerimiz ile tesisatlar daha güvenli hale getirilmektedir.

Yıldırımdan Korunma Sistemleri

Yıldırımların zararlı etkilerinden korunmak için yapılan parotoner tesisatları çözümlerimizde en iyi teknikleri ve metodları uygulamaktayız.

Busbar Dağıtım Sistemleri

Elektrik enerjisinin dağıtım ve taşınması için prefabrik modül sistemleri üzerinden busbar dağıtım sistemleri kurulumları yapmaktayız.

Pano Sistemleri

Talep ve ihtiyaç durumuna göre panolar üretmekte ve projelendirmekteyiz. Anma Gerilimi , Anma Akımı ve diğer teknik özelliklerde gözönünde bulundurulmakta ve buna göre pano üretimi yapılmaktadır.

Dizel Jeneratör Sistemleri

Kusursuz çalışma performansına sahip olan dizel jeneratör sistemleri, elektrik enerjisinin sürdürülebilirliğini sağlamak için yüksek performans sağlayacaktır.